Oρκωμοσία- Ιατρική και Οδοντιατρική Σχολή- Comenius University in Bratislava

Σπουδές σε Ιατρική Οδοντιατρική σχολή αγγλόφωνη Comenius University Μπρατισλάβα
Αύγουστος 10. 2021 Oρκωμοσία- Ιατρική και Οδοντιατρική Σχολή- Comenius University in Bratislava Στις 23 Ιουλίου 2021 πραγματοποιήθηκε η ορκωμοσία των αποφοίτων Ιατρικής και Οδοντιατρικής σχολής του αγγλόφωνου προγράμματος του Comenius University στη Μπρατισλάβα. Ο ενθουσιασμός όλων είναι δεδομένος τέτοιες στιγμές για τους αποφοίτους και τις οικογένειες τους που μια τέτοια μέρα δεν θα μπορούσαν να λείπουν από το πλευρό τους! Η συγκίνηση και η χαρά όλων μας είναι απερίγραπτη για όλα εκείνα τα παιδιά, παρακολουθώντας την εξαιρετική πορεία τους όλα αυτά τα χρόνια. Επιμελείς και άξιοι φοιτητές, γεμάτοι όρεξη για μάθηση και εξέλιξη. Τους ευχόμαστε από βάθους καρδιάς ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ σε όποια ειδικότητα ή μετεκπαίδευση επιλέξουν! Είμαστε πραγματικά υπερήφανοι για την πρόοδο τους!