ιατρική οδοντιατρική σχολή σόφια βουλγαρία_ ιατρικό πανεπιστήμιο_εξετάσεις εισαγωγής
Σεπτέμβριος 13. 2020 Εξετάσεις εισαγωγής στην Ιατρική, Οδοντιατρική και Φαρμακευτική Σχολή της Σόφιας
Εξετάσεις εισαγωγής για το Ιατρικό Πανεπιστήμιο της Σόφιας (Medical University in Sofia) στη γειτονική Βουλγαρία.
Οι υποψήφιοι της Ιατρικής, Οδοντιατρικής και Φαρμακευτικής σχολής απόλυτα προετοιμασμένοι και με τη συνοδεία της ομάδας της EMFASIS περιμένουν να μπούνε στο χώρο της εξέτασης.
Πριν την είσοδο τους στις εγκαταστάσεις του πανεπιστημίου γίνεται η απαραίτητη θερμομέτρηση και δίνονται αντισηπτικά.
Φορώντας και τις μάσκες που τους έχουν χορηγηθεί είναι έτοιμοι να συμμετάσχουν με ασφάλεια στην εξέταση.
Κάποιο άγχος υπάρχει βέβαια και είναι λογικό, αλλά με ψυχραιμία, θετική ενέργεια και χαμόγελο, είμαστε σίγουροι ότι όλα θα πάνε καλά!