Ανακοίνωση λειτουργίας στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων για τον κορονοϊό

ανακοινωση για κορονοιο
Μάρτιος 12. 2020 Ανακοίνωση λειτουργίας στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων για τον κορονοϊό
Αγαπητοί μαθητές και φοιτητές  / Αγαπητοί  γονείς και κηδεμόνες,
στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων για τον κορονοϊό, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι σκεπτόμενοι πρωτίστως την Υγεία των συνεργατών , των πελατών μας αλλά και του ευρύτερου κοινωνικού συνόλου και ακολουθώντας πιστά τις οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας που αφορά στο κλείσιμο όλων των ιδιωτικών εκπαιδευτικών φορέων/επιχειρήσεων της χώρας, τα γραφεία μας σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη θα παραμείνουν κλειστά μέχρι την Παρασκευή 24/3 (και για όσο χρειαστεί). Ωστόσο, καθώς έχουμε φοιτητές μας σε πολλά πανεπιστήμια της Ευρώπης που παραμένουν κατόπιν υποδείξεως των ίδιων των πανεπιστημίων και των Υπουργείων Παιδείας εντός της κάθε χώρας για λόγους δημόσιας Υγείας, αλλά και σπουδαστές  που παρακολουθούν τα εξ αποστάσεως προγράμματα μας, οφείλουμε με αίσθηση ευθύνης να είμαστε επί των επάλξεων για ό,τι  ανακύψει. Ευτυχώς, τα τεχνολογικά μέσα που διαθέτουμε μας επιτρέπουν να παρέχουμε βοήθεια από το σπίτι και η διοίκηση του Ομίλου παραμένει στη διάθεση σας. Τα τηλέφωνα στα οποία μπορείτε να επικοινωνήσετε είναι: 2107244890 και 2310852216  (Ώρες επικοινωνίας: 9:00 - 17:00) & Skype name: emfasis.education1 Είμαστε αισιόδοξοι ότι σύντομα θα επανέλθουμε στην κανονικότητα. Ωστόσο, παραμένουμε όλοι σπίτι και λαμβάνουμε τα κατάλληλα μέτρα προστασίας εφόσον χρειαστεί να μετακινηθούμε. Φροντίζουμε για τον εαυτό μας και κυρίως τους συνανθρώπους μας! Εξάλλου ο χρόνος αυτός, εάν αξιοποιηθεί σοφά σε επίπεδο διαβάσματος είναι σίγουρο, ότι σύντομα θα αποδώσει καρπούς και θα βοηθήσει στην περαιτέρω εξέλιξη μας! Δε χάνουμε το χαμόγελο μας! Θερμούς χαιρετισμούς!