σπουδές Ιατρικής, σπουδές στην Μπρατισλάβα
Σεπτέμβριος 27. 2018 Iατρική και Οδοντιατρική σχολή στη Μπρατισλάβα – Τελετή υποδοχής πρωτοετών φοιτητών στο Comenius University Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι η τελετή υποδοχής/ορκωμοσίας των πρωτοετών φοιτητών (Matriculation Ceremony) της Ιατρικής Σχολής του Comenius University in Bratislava, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή στις 12 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 12:00 το μεσημέρι, στην αίθουσα τελετών του κτιρίου της Φιλοσοφικής Σχολής (Restor’s building), το οποίο βρίσκεται στην οδό Safarikovo Namestie. Στην εκδήλωση θα παρουσιαστούν στους νέους φοιτητές χρήσιμες πληροφορίες για τις σπουδές και για την λειτουργία του Πανεπιστημίου. Η παρουσία των φοιτητών είναι επιβεβλημένη και με επίσημο ένδυμα. Για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση είμαστε πάντοτε στη διάθεσή σας στα τηλέφωνα : 2310852216 / 2310266399 (Θεσσαλονίκη), 2107244890 (Αθήνα).