ΙΑΤΡΙΚΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
Σεπτέμβριος 8. 2018 Ιατρική & Οδοντιατρική Σχολή Comenius University στην Μπρατισλάβα – Εγγραφή πρωτοετών 2018-2019 Στις 6 Σεπτεμβρίου 2018 πραγματοποιήθηκε η εγγραφή των επιτυχόντων - πρωτοετών φοιτητών πλέον  για το έτος 2018-2019 - στα αγγλόφωνα τμήματα της Ιατρικής και Οδοντιατρικής σχολής του Comenius University in Bratislava. Το κλίμα ανάμεσα στην μεγάλη ομάδα των φοιτητών της EMFASIS- τους οποίους συνόδευσε αυτήν τη φορά η Διευθύντρια σπουδών του γραφείου Αθηνών κ. Ε. Εμφιετζόγλου- ήταν ιδιαίτερα θερμό και ευχάριστο. Οι υπεύθυνοι του πανεπιστημίου και συγκεκριμένα της Ιατρικής σχολής υποδέχθηκαν τους πρωτοετείς φοιτητές και αφού ολοκληρώθηκε η γραφειοκρατική διαδικασία με συμπλήρωση σχετικών εγγράφων, τους έδωσαν το βιβλιάριο και το πρόγραμμα σπουδών τους. Πανέτοιμοι πλέον ξεκινούν την ακαδημαϊκή τους πορεία στο εξωτερικό στις 17 του μηνός, όταν ξεκινούν επισήμως και τα μαθήματα. So proud of you guys, wish you a wonderful academic year!