ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ

Δεκέμβριος 12. 2017 ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΑΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ Θερμά συγχαρητήρια στον ιατρό μας Αλέξανδρο Παπασταύρου που μετά τις σπουδές του στην Ιατρική Σχολή του Comenius University in Bratislava, παρέμεινε στην Μπρατισλάβα για την ειδικότητα του στην Πλαστική Χειρουργική, την οποία και ολοκλήρωσε προχθές με απόλυτη επιτυχία! Οι ευχές όλων μας, των ανθρώπων της EMFASIS, για μια λαμπρή σταδιοδρομία είναι βέβαιο ότι θα τον συνοδεύουν σε κάθε βήμα της επαγγελματικής του πορείας! Το ίδιο ευχόμαστε και για τα τρία αδέρφια του (Δημήτρη, Αναστασία και Μιχάλη) που επίσης φοίτησαν στην Ιατρική σχολή του Comenius University in Bratislava, έχουν ξεκινήσει ήδη την ειδικότητά τους και είναι πλέον θέμα χρόνου η ευδόκιμη ολοκλήρωσή της.