ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΣ!

Σεπτέμβριος 1. 2016 ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΣ! Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος EMFASIS κάθε χρόνο εδώ και μια πενταετία χορηγεί στους φοιτητές του δωρεάν τη ποδιά, την οποία χρειάζονται όλοι οι φοιτητές της Ιατρικής, Οδοντιατρικής, Κτηνιατρικής και Φαρμακευτικής Σχολής σε όλα τα πανεπιστήμια του εξωτερικού για την παρακολούθηση και συμμετοχή τους στα εργαστηριακά μαθήματα, τα οποία είναι υποχρεωτικά. Είναι ένα δώρο από τους ανθρώπους της EMFASIS, ευχόμενοι σε όλα τα παιδιά να έχουν μια ομαλή πορεία στις σπουδές τους και θέλοντας να τους θυμίζουν καθημερινά ότι σε όλη τη διάρκεια των σπουδών τους θα είναι πάντα δίπλα τους! Έχοντας λάβει τα βιβλία και τις ποδιές τους είναι όλοι πανέτοιμοι για την έναρξη των ακαδημαϊκού έτους. Καλές Σπουδές αγαπημένα μας παιδιά!